Bez kategorii

Ada

ADA

Pochodzenie imienia:

Imię Ada pochodzi z języka hebrajskiego, które oznacza: „upiększać się”, „stroić się”. Imię Ada zostało zaczerpnięte z Biblii i weszło w życie na przełomie XIX i XX wieku.

Imieniny:

* 6 kwietnia

* 8 czerwca

* 28 lipca

* 12 grudnia

Zdrobnienia:

Adek, Adka, Adeczka, Adelka, Adula, Adusia, Adaśka, Adzia, Adulka, Aduś, Adzik, Adzianka, Adi, Aduleńka, Adel, Adka, Aduśka, Aducha, Aduńcia, Adrianka, Adasz, Aduńka, Adulec, Dusia, Duśka, Adusiek, Aduńka, Adzieńka, Dunia, Dulka, Dudzia, Dulcia,

Numerologia imienia: 6

Zawody odpowiednie dla imienia Ada:

Odpowiednimi zawodami dla tego imienia są zawody, w których konieczny jest kontakt z ludźmi, np.: dekoratorka, nauczycielka lub dziennikarka.

Szczęśliwe kamienie:

cytryn, malachit oraz kamień księżycowy

Związek partnerski:

Ada to kobieta, która kocha szczerze i bardzo angażuje się w związek. Jest osobą wierną i tego samego oczekuje od swojego partnera.

Znaczenie imienia:

Ada to kobieta sympatyczna, skromna, przyjazna i pewna siebie, lubiąca kontakty z otoczeniem. Jest osobą bardzo pracowitą i kocha życie rodzinne. Wspaniale sprawdza się w roli matki oraz żony, a także przyjaciółki. Jej główną cechą jest optymizm i pogoda ducha. Niechętnie mówi o sobie i swoich uczuciach, ale jest osobą, która jest wspaniałym słuchaczem. Lubi kontakt z przyrodą. Jest osobą, która bezinteresownie pomaga innym ludziom i chętnie udziela im wsparcia, posiada rozwinięty dar empatii. Bardzo lubi kontakt ze zwierzętami.
Ada potrafi być również wybuchowa i często upiera się przy swoim zdaniu.

Odpowiednie kolory:

Srebrny, niebieski, żółty

Idealny znak zodiaku:

Skorpion, Rak, Byk, Ryby

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.