Bez kategorii

Adrian

ADRIAN

Pochodzenie imienia:

Imię Adrian pochodzi z języka łacińskiego. Pochodzi od nazwy miasta Hadria. W przeszłości imię to było nadawane w formie „Hadrian” i nosiło je kilku cesarzy rzymskich.

Św. Adrian jest patronem kowali i żołnierzy.

Imieniny:

* 9 stycznia

* 5 marca

* 23 marca

* 8 lipca

* 9 lipca

* 27 lipca

* 8 września

* 8 listopad

Zdrobnienia:

Ad, Adrianek, Adruś, Adinek, Adryś, Ader, Adiś, Adry, Adriano, Ade, Adek, Adin, Adrio, Adin, Adix, Adzik, Adson, Radian

Numerologia imienia: 2

Zawody odpowiednie dla imienia Adrian:

Adrian jest osobą, która sprawdzi się na stanowiskach kierowniczych związanych, np.: z nieruchomościami lub bankowością. Może sprawdzić się również jako architekt.

Szczęśliwe kamienie: perła, jaspis, agat

Związek partnerski:

Mężczyzna o tym imieniu ceni sobie rodzinne ciepło oraz stara się, aby relacje między nim i bliskimi były stabilne i poukładane. Jako żonę pragnie mieć kobietę, która będzie go wspierać we wszystkich działaniach, będzie wierna oraz nietuzinkowa. Wadą mężczyzn o tym imieniu jest nieśmiałość w okazywaniu uczuć oraz w ujawnianiu emocji. Zazwyczaj jest wiernym i oddanym partnerem dającym poczucie bezpieczeństwa.

Znaczenie imienia:

Adrian jest mężczyzną śmiałym, oszczędnym oraz niezwykle obiektywnym. Jako przyjaciel i parter jest osobą bardzo oddaną. Mężczyzna o tym imieniu potrafi sam dojść do wybranego celu, nie ulega wpływom. Lubi być w centrum uwagi oraz przygody z którymi wiąże się ryzyko.

Odpowiednie kolory: Zielony, niebieski, szary

Idealny znak zodiaku: Ryby, Rak, Byk oraz Waga

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.