Bez kategorii

Przyjaźń damsko – męska. Czy jest możliwa ?

Przyjaźń damsko – męska. Czy jest możliwa ?

Wielu ludzi nie wierzy w przyjaźń między kobietą a mężczyzną. Relacja ta może mieć trzy odmiany: Pierwsza odmiana dotyczy osób, które przyjaźnią się już na zawsze, druga: przyjaźń może przerodzić się w obustronną, wierną miłość. Natomiast najgorsza jest ostatnia odmiana, która występuje, gdy jedna osoba zakochuje się, a druga nadal chce się tylko przyjaźnić.

Najważniejsza w przyjaźni damsko – męskiej jest szczerość i przyznawanie się do swoich emocji względem drugiej osoby.

Jeżeli na początku znajomości traktujecie się jak rodzeństwo i rozmawiacie o wszystkim to jest idealna przyjaźń, natomiast jeżeli zaczynacie coś więcej czuć do drugiej osoby to powinniśmy o tym szczerze z nią porozmawiać – kto wie, może ta druga osoba zaczyna czuć to samo i stworzycie najszczęśliwszą parę na świecie ?

W przyjaźni damsko – męskiej należy bowiem pamiętać, że szczerość jest najważniejsza!

Istnieją sytuacje, kiedy ludzie deklarują sobie „tylko przyjaźń”, a tak naprawdę czują coś innego i pragną stworzyć z druga osobą poważny związek. Żyją z tymi ukrytymi emocjami ukrywając je, lecz co się dzieje wtedy, gdy druga nieświadoma połówka znajdzie sobie innego partnera / partnerkę? Wtedy może być już za późno na nasze wyznania i możemy żałować tego do końca życia. Zazwyczaj jest tak, że zakochana osoba widząc szczęście swojego przyjaciela odsuwa się na drugi plan i „nie chce przeszkadzać”, a jednocześnie istniejąca wcześniej wspaniała przyjaźń po prostu się powoli kończy. Dwie osoby odsuwają się od siebie. Jednak należy również pamiętać o tym, że mężczyźni i kobiety mają odmienne zdanie na temat przyjaźni.

Pewnie wszyscy znają serial „Przyjaciele”, który przedstawia nam, że przyjaźń między kobietą, a mężczyzną zwyczajnie jest niemożliwa. Czy to prawda ? Wyrażajcie swoje opinie w komentarzach 🙂

Życie to nie jest serial, dlatego warto przyjrzeć się temu tematowi w rzeczywistości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.