Znaki zodiaku

Rak 22.06 – 22.07

Rak 22.06 – 22.07

Sprzyjające kolory: kremowy, różowy, bordowy, czarny

Szczęśliwe kamienie: szmaragd, opal, malachit, perła

Znaki sprzyjające: Ryby, Waga, Byk, Panna, Skorpion

Znaki niesprzyjające: Baran, Bliźnięta, Rak

Kwiat: Jaśmin, Lilia, Niezapominajki

Planeta: Księżyc

Metal: Srebro

Dewiza życiowa: „Czuję i ochraniam”

Charakter:

Osoby urodzone pod znakiem Raka nie lubią krytyki i zwracają dużą uwagę na opinię otoczenia, są marzycielami. Osoby te nie poddają się stereotypowemu myśleniu, zawsze poszukują własnych ścieżek. Mają ogromną wyobraźnię i dobrą pamięć. Są to osoby wytrwałe i konsekwentne w działaniu. Rak ceni w innych ludziach dobre wychowanie, takt i grzeczność. Nie znosi brutalności i arogancji. Raki mają tendencję do zazdrości i zaborczości. Bardzo lubią zwierzęta.

W towarzystwie postrzegane są jako osoby życzliwe i serdeczne.

Wady osób spod tego znaku: Brak samodzielności, nieśmiałość i lękliwość. Mogą sprawiać wrażenie kapryśnych.

Mężczyźni spod tego znaku uchodzą za nieprzyjemnych twardzieli, ale w rzeczywistości są towarzyscy, mili, dowcipni. Bardzo łatwo ich urazić. Cenią sobie spokojne i proste życie, bez wzlotów i upadków. Bardzo lubi kolekcjonować różne przedmioty. Pan spod znaku Raka jest osobą, która bardzo poświęca się dla życia rodzinnego. Panowie są uczciwi i są typem romantycznego wielbiciela oddanego swojej wybrance. Dla tych mężczyzn idealne są kobiety spod znaku Panny i Byka.

Kobieta Rak bardzo dba o swoje dzieci i dom, który traktuje jak upragniony azyl. Jest osobą wierną i lojalną. Wysoko cenią sobie małżeństwo. Są bardzo czułe, uwielbiają tradycję, lubią również udzielać się społecznie. Jest osobą cichą, łagodną i cierpliwą. Ma poczucie wartości pieniądza i są oszczędne.

Zawody w których mogą się sprawdzić osoby spod znaku Raka:

– geolog

– historyk

– archeolog

– geograf

– pielęgniarz

– bankowiec

– jubiler

– kucharz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.