Znaki zodiaku

Skorpion 23.10 – 21.11

Skorpion 23.10 – 21.11

Sprzyjające kolory: różowy, biały, granatowy, czarny

Szczęśliwe kamienie: Onyks, ametyst, topaz, Rubin

Znaki sprzyjające: Panna, Rak, Ryby, Koziorożec

Znaki niesprzyjające: Wodnik, Lew, Bliźnięta

Kwiat: Gardenia, Orchidea, Georginia

Metal: Żelazo, Platyna

Planeta: Mars

Charakter:

Osoby spod tego znaku są odważne, lubią zgłębiać tajemnice, są wnikliwe i analityczne, potrafią szybko podnieść się po niepowodzeniach, które ich spotykają. Są emocjonalne, bardzo ambitne, charakteryzuje ich ogromna siła psychiczna. Często składają płonne obietnice, których nie dotrzymują. Zazwyczaj przyznają się do popełnianych przez siebie błędów.

Wady: Skorpiony mają bardzo dobrą pamięć do urazów i osób, które ich skrzywdziły.

Mężczyzna Skorpion jest charyzmatyczny i nieprzenikniony, gadatliwy i skłonny do kłamstwa. Bardzo często ma skrajne i bezkompromisowe poglądy. Potrafi być samolubny, zarozumiały i podejrzliwy. Pan Skorpion jest bardzo intuicyjny. Cechuje go inteligencja oraz umiejętność planowania.

Jako życiowy partner jest dość trudny. Potrafi być samolubny i egoistyczny. Od kobiety oczekuje uległości, a jednocześnie chce, aby kobieta była inteligentna i pełna temperamentu.

Najlepsze partnerki dla Skorpiona to Ryby i Rak.

Kobieta Skorpion jest namiętna i uwodzicielska, trzeźwo myśląca oraz energiczna i przedsiębiorcza. Zazwyczaj są podporą dla innych osób. Często jest niestabilna emocjonalnie i bardzo nieśmiała. Ma tendencję o nagłych wybuchów. Potrafi też być mściwa, pamiętliwa i bezlitosna. Jest zdolna do gorącej i namiętnej miłości, jednak to pokazuje dopiero jak jest pewna danego związku. Lubią uwodzić mężczyzn i dawać słowa bez pokrycia. Dobrze spełniają się w domowych obowiązkach.

Do Pani Skorpion najlepiej pasuje Rak i Ryby.

Zawody w których mogą się sprawdzić osoby spod znaku Skorpiona:

biznes

– wojskowość

– nauka

– służba zdrowia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.