Znaki zodiaku

Wodnik 21.01-19.02

Wodnik 21.01-19.02

Sprzyjające kolory: Zielony, turkusowy

Szczęśliwe kamienie: Ametyst, Akwamaryn, Nefryt

Znaki sprzyjające: Byk, Waga, Strzelec, Rak, Bliźnięta

Znaki niesprzyjające: Koziorożec, Panna, Lew

Kwiat: Fiołek alpejski, paproć, tymianek, rozmaryn, orchidea

Metal: Uran, rad, aluminium

Dewiza życiowa: “Myślę i wiem”

Planeta: Uran

Charakter:

Zodiakalny Wodnik ceni sobie wolność i niezależność. Chętnie szuka rzeczy nowych, jeszcze niesprawdzonych, które mógłby odkrywać na nowo. Wodnik jest osobą sympatyczną i towarzyską. Zazwyczaj jest optymistą. Ma wybitne zdolności umysłowe i artystyczne. Zawsze ma swój niepowtarzalny styl. Wodnik nie lubi utartych schematów i ustalonych reguł, jest otwarty na nowości. Wodnik jest zazwyczaj samowystarczalny. Osoby te są szczere i aktywne. Potrafią być sympatyczni i zabawni w przyjaźni, oraz gorącymi kochankami w miłości. Są pełni pomysłów i zainteresowań.

Wady: unikanie kontaktu z ludźmi, oziębłość, nerwowość, zbuntowanie, ekstrawagancja. Wodnik ma również trudności z przystosowaniem się do otoczenia.

Mężczyzna Wodnik jest nieco zwariowany, unika stałych więzi. Posiada duży potencjał twórczy, zazwyczaj jest optymistą. Jest osobą radośnie nastawioną do życia, spokojną i towarzyską. Stara się sam rozwiązywać kłopotliwe sytuacje. Nie narzuca innym swojego zdania, jest osoba łagodną i pogodnie usposobioną. Imponują mu kobiety mądre, poukładane i czytane.

Kobieta Wodnik jest osobą przyjacielską, niezależną, niekonwencjonalną i oryginalna. Potrafi być przedsiębiorcza i energiczna. Czasami bywa kapryśna i zmienna. Jest to ogromna indywidualistka obdarzona wysokim poczuciem własnej wartości. Zawsze stara się być sobą i nie lubi jak ktoś udaje kogoś, kim nie jest. Z reguły unika ranienia innych słowem, jest ciepła i taktowna. Często oddaje się fantazjowaniu u marzeniom. Jest bardzo pomocna, często wierzy, że uda jej się zmienić świat. Kobieta ta uwielbia eksperymenty. Nie lubi natomiast plotek i obłudy.

Zawody w których mogą się sprawdzić osoby spod znaku Wodnika:

badacz

– artysta

– organizator

– przewodnik

– lotnik

– inżynier

– pracownik telewizji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.