Znaki zodiaku

Byk 20.04 – 22.05

Byk 20.04 – 22.05

Sprzyjające kolory: różowy, zielony, błękitny, czarny

Szczęśliwe kamienie: Topaz, Szmaragd, Szafir

Znaki sprzyjające: Ryby, Koziorożec, Panna, Byk

Znaki niesprzyjające: Skorpion, Wodnik, Baran

Kwiat: Biały lub fioletowy bez, Konwalia

Metal: Miedź

Dewiza życiowa: „Mam i chcę”

Planeta: Pluton

Charakter:

Byki są uparte i zdecydowane, myślą w sposób rzeczowy. Są bardzo stałe i oddane w uczuciach. Prowadzą harmonijne, poukładane życie. Są raczej spokojne, a jednocześnie pracowite i wytrwałe. Uwielbiają czerpać z życia pełnymi garściami. Byki nie lubią, gdy ktoś podważa ich opinię. Są prawdziwymi smakoszami. Posiadają nietypowe i wyrafinowane połączenia smaków. Smak jest ich najlepiej rozwiniętym zmysłem.

Wady: Czasami bywają powolne i apatyczne. Bywają zaborcze.

Mężczyzna spod znaku Byka jest typem biznesmena. Zawsze stały i wierny. Jest osobą zrównoważoną, ceniącą spokój i harmonię. Lubi trzymać rękę na pulsie. Czasami jest sknerą, nie przepada za niepotrzebnym wydawaniem pieniędzy.

Kobieta spod znaku Byka jest bardzo kobieca i zmysłowa. Obdarzona jest dobrym gustem. Bywa kapryśna i ma spore wymagania względem siebie i innych osób. Zawsze trzyma rękę na pulsie, jest bardzo precyzyjna i zaangażowana. Ma spore powodzenie u mężczyzn, ale jest stała w uczuciach i subtelna. Zanim zwiąże się ze swoim partnerem musi mieć względem niego absolutną pewność.

Zawody w których mogą sprawdzić się osoby spod znaku Byka:

– aranżator wnętrz

– aktor

– kucharz

– nauczyciel

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.