Znaki zodiaku

Koziorożec 22.12 – 20.01

Koziorożec 22.12 – 20.01

Sprzyjające kolory: beżowy, czarny, granatowy

Szczęśliwe kamienie: Kwarc, Szafir, Onyks, Bursztyn

Znaki sprzyjające: Ryby, Byk, Panna

Znaki niesprzyjające: Skorpion, Baran, Bliźnięta, Wodnik

Kwiat: Narcyz, Fiołek, Stokrotka

Metal: Ołów

Dewiza życiowa: „Używam życia i nie cofam się”

Planeta: Saturn

Charakter:

Osoby spod znaku Koziorożca są sumienne i pracowite. Cechuje ich wytrwałość, cierpliwość, wierność, opanowanie i spokój. Można zawsze na nich liczyć. Są ambitni i niestrudzenie dążą do wytyczonego sobie celu. Są przyjazne, życzliwe, nie znoszą plotek i wtrącania się do prywatnych spraw innych osób. Przywiązuję zbyt wiele uwagi do ubioru i wyglądu.

Mężczyźni są obowiązkowi i sumienni. Lubią i szanują domowe, spokojne życie. Nie poddają się wzruszeniom. Są godni zaufania. W życiu potrafią zapewnić sobie dobrą posadę. Niestety często lekceważą inne osoby. Cenią sobie spokojne i skromne zacisze domowe. Zdarza się, że są bardzo skąpi.

Kobiety są aktywne zawodowo, pilne, pracowite, sumienne i wyrozumiałe. Są to osoby bardzo gościnne, oszczędne i miłe. Z reguły Koziorożce to kobiety atrakcyjne i wyróżniające się z tłumu. Zawsze radzą sobie z przeciwnościami losu, nigdy się nie poddają. Są obdarzone wielkim sercem, ale często są nieśmiałe i zamknięte. Zazwyczaj fantastyczne matki, czułe i troskliwe oraz wierne i namiętne żony.

Zawody w których mogą sprawdzić się osoby spod znaku Koziorożca:

– księgowy

– nauczyciel

– biznesmen

– murarz

– ubezpieczyciel

– polityk

– matematyk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.