Porady

Sposoby na przyspieszenie miesiączki – warto wiedzieć

Sposoby na przyspieszenie miesiączki

Pewnie każda kobieta chociaż raz w życiu zastanawiała się jak przyspieszyć miesiączkę. Poniżej przedstawiamy kilka sposobów jak to zrobić, jednak należy pamiętać, że sposoby te na niektóre kobiety mogą wpływać od razu, a na inne nie działają wcale.

* Gorąca kąpiel

jest to jedna z najstarszych metod przyspieszenia okresu. Gorąca kąpiel poprawia krążenie krwi w całym organizmie, a dodatkowo sprzyja rozluźnieniu i relaksowi. Działa również rozkurczowo.

* Zioła

Zioła mają zaskakujące właściwości i szerokie zastosowania, a niektóre z nich mogą pomóc nam przyspieszyć miesiączkę. Do takich ziół należy między innymi: nagietek, czarna malwa, imbir, dziurawiec zwyczajny, krwawnik pospolity.

Zioła te działają rozkurczowo. Należy pamiętać, aby tych ziół nie łączyć ze sobą oraz, aby nie przesadzać z ilością wypijanych herbatek.

* Seks

Seks nie tylko poprawia samopoczucie i poprawia kondycję, wpływa również na usprawnienie pracy serca, a dodatkowo jest jednym ze skutecznych sposobów przyspieszenia miesiączki. Seks wpływa na nas rozluźniająco i odprężająco, co doskonale wpływa na wywołanie okresu.

* Wysiłek fizyczny

Najskuteczniejsze są ćwiczenia dolnej partii brzucha, czyli brzuszki, przysiady lub skłony. Aktywność fizyczna skutecznie poprawia krążenie krwi w naszym organizmie.

* Alkohol

Alkohol ma działanie odprężające oraz rozluźniające organizm, dzięki czemu może skutecznie przyspieszyć miesiączkę. Wybór alkoholu zależy już tylko od nas – może to być czerwone wino, ulubione piwo, czy drink. Aby tylko nie przesadzać z ilością 😉

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.