Porady

Najgorsze zwyczaje facetów

Najgorsze zwyczaje facetów

Każdy mężczyzna ma swoje nawyki, które nie zawsze są dobre, a często nawet są bardzo irytujące. Które z nich uchodzą za najgorsze?

Odgłosy

Bardzo często panowie wydają pewne odgłosy, zazwyczaj podczas jedzenia. Robią to, chociaż każdy człowiek wie, że bekanie przy stole jest wprost odrażające…

Elektronika

Nie ma nic gorszego, jak facet, który zamiast spędzać czas ze swoją partnerką, siedzi cały czas przy komputerze, grach na konsoli lub smartfonie.

Inne kobiety

Niektórych mężczyzn nie krępuje to, że ich partnerka jest koło nich. Otwarcie oglądają się za innymi kobietami i nie ukrywają tego, że im się podobają. Takie zachowanie często obniża pewność siebie u ich partnerki oraz wzajemne zaufanie.

Brak zainteresowania

Mężczyzna bardzo często udaje, że słucha tego, co mówi jego partnerka, a przecież wzajemne zrozumienie jest podstawą każdego związku…

Brudne pranie

Mężczyznom nie przeszkadza sterta zaległego i brudnego prania w łazience. Wielu facetów nawet nie segreguje rzeczy przeznaczonych do wyprania.

Bałagan

Mężczyźni – oczywiście nie wszyscy – często uważają, że w domu sprząta tylko i wyłącznie kobieta. Nie starają się jej w tym pomóc, a czasami nawet wręcz przeciwnie – rozrzucają swoje rzeczy.

Toaleta

Mężczyźnie zazwyczaj nie wyrzucają opakowań po swoich kosmetykach, pozostawiają ślady na umywalce lub wannie, a dodatkowo jeszcze nie opuszczają deski klozetowej.

Czy mężczyzn może wyleczyć z tych zachowań? Na szczęście są wyjątki, czyli faceci, których nie dotyczą powyższe zwyczaje 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.