Porady

Pomysły na walentynki dla singli! Wiesz jak najlepiej spędzić ten dzień?

Pomysły na walentynki dla singli! Wiesz jak najlepiej spędzić ten dzień?

Na samą myśl o dniu zakochanych ogarnia Cie przygnębienie? Niepotrzebnie!Osoby nie mające drugiej połówki również mogą wspaniale spędzić ten dzień. Poniżej poznasz kilka propozycji.

Zakupy

14 luty to bardzo dobra okazja na udanie się na duże zakupy. Dodatkowo, jeżeli masz koleżanki, które również nie mają partnerów – zabierz je koniecznie ze sobą do galerii handlowej! Czas upłynie wam miło i bardzo szybko 🙂

Wieczór w domu

Jeżeli na co dzień masz bardzo mało czasu dla siebie – warto ten dzień wykorzystać na leniuchowanie i naładowanie akumulatorów. Odprężające olejki, blask świec i gorąca aromatyczna kąpiel oraz relaksacyjna muzyka uwolni Cie od napięć dnia codziennego i umili dzień 14 lutego.

Wieczór warto również spędzić robiąc sobie maraton filmowy z pysznymi przekąskami i kieliszkiem ulubionego wina.

Impreza dla singli

Kochasz tańczyć i bawić się do białego rana? Ta opcja jest dla Ciebie! Nic nie poprawi Ci humoru tak, jak zabawa z innymi singlami. Jest to gwarancja wyśmienitego samopoczucia i świetnej zabawy. Nie wykluczone, że właśnie na takiej imprezie poznasz swoją drugą połówkę 🙂

Aktywnie

Ten dzień można również spędzić w sposób bardzo aktywny! Wybierz się na siłownię, basen, aerobik, możesz zabrać ze sobą również osobę, która też jest samotna. Endorfiny, które wydzielane są podczas aktywności fizycznej na pewno poprawią Ci nastrój i dodadzą optymizmu.

Prezent dla siebie

W ten dzień możesz kupić sobie prezent o którym od dawna marzyłaś!

Kino

Antywalentynki możesz spędzić w kinie na długim seansie filmowym, który wcale nie musi mieć nic wspólnego z romantycznym klimatem.

Jeśli masz dzieci, w walentynki pokaż im, jak bardzo je kochasz. Możecie zaplanować wspólny dzień pełen rozrywki, dobrej zabawy i śmiechu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.