Porady

Co mówi o twojej osobowości pozycja siedząca?

Co mówi o twojej osobowości pozycja siedząca?

Od dawna wiadomo, że język ciała jest częścią komunikacji. Pozycja ciała bardzo często mówi o intencjach ludzi. Dowiedz się, jak odczytywać charakter oraz intencje osób poprzez sposób ułożenia nóg podczas pozycji siedzącej.

Pozycja noga na nogę

Osoby często siedzące w tej pozycji są odbierane jakie osoby twórcze, kochające i będące marzycielami. Przy tych osobach nie można się nudzić, mają przyjazne usposobienie oraz wierne grono przyjaciół.

W rozkroku, pięty stykają się

W takiej pozycji siedzącej siedzą osoby przyjazne, cierpliwe, ale wymagające i mające problemy z koncentracją. Zazwyczaj mają bardzo dobre serce i starają się obdarowywać swoją ukochaną osobę upominkami, nawet bez okazji.

Nogi razem

Tak siedzą osoby niecierpliwe, ale inteligentne i odważne. Zawsze walczą o swoje i nie boją się wyrażać swojej opinii. Taka pozycja świadczy również o tym, że osoba jest spięta i w pełni gotowości do działania.

Nogi ułożone na boku i złączone

Taka pozycja oznacza osobę upartą, ambitną i dokładnie planującą swoją przyszłość. Osoby te lubią obserwować całe otoczenie i analizować zachowania innych ludzi. Zawsze biorą do siebie każde słowo krytyki. Lubią czuć się komfortowo.

Stopy na zewnątrz, kolana razem

Są dobrymi rozmówcami i słuchaczami. Lubią, gdy problemy rozwiązują się same, dlatego nie przywiązują do nich większej uwagi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.