Porady

Co o waszym związku mówi pozycja w jakiej śpicie? Zobaczcie sami!!

Co o waszym związku mówi pozycja w jakiej śpicie? Zobaczcie sami!!

Pozycja w jakiej usypiamy jest nieświadomym sposobem przekazania partnerowi emocji i uczuć. Należy zauważyć, że inaczej zasypiamy, gdy jesteśmy pogodzeni, inaczej po kłótni lub, gdy mamy jakieś pretensje do siebie, a jeszcze inaczej po seksie.

Na łyżeczkę

Mężczyzna mocno obejmuje swoją partnerkę i przyciąga jej ciało do swojego.

Jesteście bardzo blisko siebie. Pozycja ta oznacza bardzo silne przywiązanie i zaufanie oraz przyciąganie seksualne. Kobieta w tej pozycji czuje się bezpieczna i kochana.

 

 

Odwrócona łyżeczka

Kobieta mocno przytula swojego partnera.

Oznacza to, że jesteś bardzo opiekuńcza wobec swojego ukochanego.

 

 

Luźna łyżeczka

Jest to pozycja, w której śpią kochankowie, których związek dojrzewa, a każdy z osobna układa się w taki sposób, aby zapewnić sobie najlepszy wypoczynek i jednocześnie być blisko ukochanego.

 

 

 

Zaplątani

Jest to bardzo intymna pozycja i oznacza silną więź kochanków oraz gorące emocje. Zazwyczaj w pozycji tej pary zasypiają po seksie lub na początku związku. W wieloletnim związku oznacza to, że partnerzy nadal pragną być blisko siebie i są silnie uzależnieni emocjonalnie.

 

 

 

Głowa na klatce piersiowej lub ramieniu partnera

Pozycja ta świadczy o tym, że kobieta obdarza partnera silnym zaufaniem i chce, aby ukochany zaopiekował się nią. Dodatkowo o silnej więzi mówią również nogi splecione pod kołdrą.

 

 

 

 

Pozycja plecami do siebie

W takim związku najbardziej liczy się zaufanie i niezależność. Para zawsze doskonale się ze sobą dogaduje, nie są o siebie zazdrośni. W takim związku nie ma miejsca na chorobliwą zaborczość.

 

 

 

Jeden partner na plecach, drugi na brzuchu

Kochankowie mają różne zainteresowania i charaktery. Osoba śpiąca na brzuchu lubi manipulować partnerem, który śpi na plecach.

 

 

 

 

Partnerzy śpiący na brzuchu

Pozycja ta świadczy o tym, że oboje chcecie dominować w związku i musicie mieć ostatnie zdanie. Kochankowie w tak burzliwym związku powinni często iść na kompromisy.

Jeden partner na plecach, drugi na boku

Osoby te różnią się temperamentami i osobowościami. Partner, który leży na boku jest ogromnym wsparciem dla partnera śpiącego na plecach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.