Porady

Błędy przez które źle wychodzisz na zdjęciach

Błędy przez które źle wychodzisz na zdjęciach

Na każdym zdjęciu źle wyglądasz? Zanim stwierdzisz, że jesteś niefotogeniczna sprawdź, czy nie popełniasz poniższych błędów.

Złe spojrzenie

Podczas robienia zdjęć nie bój się obiektywu. Patrz śmiało i elektryzująco, a nawet zaczepnie. Pewne spojrzenie sprawi, że na zdjęciu będziesz wyglądać intrygująco.

Ćwiczenia

Przed zrobieniem zdjęcia warto najpierw poćwiczyć w jakieś pozie wyglądasz najkorzystniej. Pozy najlepiej ćwiczyć przed lustrem.

Ułożenie rąk

Podczas robienia zdjęć nie trzymaj rąk wzdłuż ciała. Włóż je nonszalancko do kieszeni lub trzymaj w dłoniach jakiś przedmiot, np.: kubek lub okulary przeciwsłoneczne. Ważne jest również, aby do zdjęć nie krzyżować rąk.

Stres

Najważniejsze jest, abyś nie stresowała się robieniem zdjęć. Warto najpierw pomyśleć o czymś przyjemnym i się rozluźnić. Aparat bardzo szybko wychwytuje twój stres i dyskomfort.

Odpowiednia postawa

Pamięta, aby podczas robienia zdjęć nie garbić się, ponieważ wizualnie dodaje to kilogramów. Nie warto również pochylać się do tyłu, ponieważ może to uwidaczniać brzuch. Staraj się mieć wyprostowane plecy i podniesioną głowę.

Pokaż szyję

Na zdjęciach szyja powinna być widoczna. Dlatego zawsze pamiętaj, aby nie pochylać głowy do przodu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.