Śmieszne

Który mężczyzna ci się podoba? Twoja decyzja zdradza, czego szukasz w partnerze i jaka jesteś!

Który mężczyzna ci się podoba? Twoja decyzja zdradza, czego szukasz w partnerze i jaka jesteś!

Każdy wie, że w pierwszej kolejności zwracamy uwagę na wygląd, który może dużo powiedzieć o naszym stylu życia oraz osobowości.

Poniższy test pozwoli odkryć ci typ mężczyzny przy którym będziesz czuć się bardzo dobrze i stworzysz z nim szczęśliwy związek. Dodatkowo dowiesz się czegoś więcej o sobie.

Przyjrzyj się uważnie grafice przedstawiającej czterech mężczyzn. Którego wybierasz?

Mężczyzna nr 1

Poszukujesz mężczyzny, który będzie dla ciebie opiekuńczy, a dodatkowo będzie zdecydowany i stanowczy. Według ciebie to partner powinien przejąć inicjatywę i kontrolę w związku.

Sama często bywasz niezdecydowana i kapryśna, unikasz rywalizacji. Jednak w związku jesteś wierna, oddana i lojalna. Najbardziej nie lubisz, gdy twój partner nie ma dla ciebie wystarczająco dużo czasu i nie poświęca ci zbyt dużo uwagi.

Ta relacja porównywana jest z relacją córki z ojcem. Jest to harmonijna relacja, dopóki oboje jesteście zadowoleni i dobrze czujecie się w takim układzie.

Mężczyzna nr 2

Lubisz opiekować się innymi ludźmi i dbać o nich, ale oczekujesz za to wdzięczności i posłuszeństwa. Względem partnera często zachowujesz się jak matka. Poświęcasz mu swój wolny czas, a wszystkie obowiązki i problemy bierzesz na siebie.

Lubisz dominować i potrzebujesz partnera, który pozwoli ci przejąć kontrolę w związku.

Ta relacja porównywana jest do relacji matki z dzieckiem. Mężczyzna, którego szukasz powinien lubić, gdy ktoś się o niego troszczy i poświęca mu całą uwagę.

Mężczyzna nr 3

Jesteś kobietą ambitną i niezależną, doskonale dajesz sobie radę jako singielka. Dodatkowo jesteś bardzo odważna i pewna siebie, a te cechy sprawiają, że mężczyźni czują przed tobą obawę i lęk. Często boją się, że nie sprostają twoim wymaganiom, ponieważ jesteś bardzo atrakcyjna i przebojowa.

Partner, którego szukasz powinien potrafić często iść na kompromisy i być niezależnym mężczyzną, który ma podobne podejście do życia.

W związku potrzebujesz dużo swobody i swojej wolnej przestrzeni. Często wyznaczasz partnerowi granice.

Mężczyzna nr 4

Jesteś bardzo wrażliwą, emocjonalną i wierną kobietą, zakochujesz się na zabój i tego samego oczekujesz od swojego mężczyzny. Uważasz, że w związku para powinna po równo dzielić się obowiązkami.

Oczekujesz, że twój partner obdarzy cię poczuciem bezpieczeństwa i zaufaniem, będzie zarówno twoim kochankiem i przyjacielem.

Nie możesz jednak zbyt przytłaczać swojego partnera i oprócz waszego związku powinnaś zwracać również uwagę na to co się dzieje dookoła.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.