Porady

Sprawdź jakim typem osobowości jesteś! Widzisz usta, drzewa czy korzenie?

Sprawdź jakim typem osobowości jesteś! Widzisz usta, drzewa czy korzenie?

Ludzi różnie interpretują otaczającą ich rzeczywistość i każdy skupia się tylko i wyłącznie na tym co uważa za odpowiednie i ważniejsze. To właśnie takie podejście do życia bardzo dużo mówi o nas i naszej osobowości.

Co widzisz na pierwszy rzut oka na tym obrazku? Nie doszukuj się niczego, wskaż to, co widzisz jako pierwsze.

Usta

Jesteś osobą spokojną, która ceni szczerość i bezpieczeństwo. Nie lubisz walczyć i rywalizować. Jesteś osobą inteligentną i masz dobre serce. Łatwo odnajdujesz się w nowych sytuacjach, które cie spotykają w życiu codziennym. Bardzo szybko budzisz sympatię u innych i dlatego ludzie lubią z tobą przebywać. Doskonale radzisz sobie ze wszystkimi problemami, co więcej nie oczekujesz pomocy od innych. Często bywasz osobą bardzo naiwną.

Drzewa

Jesteś osobą wrażliwą, szczerą, żywiołową i pełną energii. Bardzo lubisz spędzać czas w towarzystwie innych osób. Jesteś optymistą i lubisz, gdy w twoim życiu dużo się dzieje. Masz wyjątkowy charakter, który przyciąga innych i wyróżnia cie z tłumu. Zawsze starasz się pomóc tym, którzy mają problemy, nawet ignorując swoje osobiste rozterki i potrzeby. Nie ulegasz słabościom.

Korzenie

Często jesteś zamknięty w sobie i nieśmiały. Ignorujesz innych ludzi, nawet swoich bliskich i nie zwracasz uwagi na ich problemy. Masz doskonale poukładane życie i nie popełniasz tych samych błędów dwa razy. Starasz się być odpowiedzialny i niezależny.

Z łatwością przyjmujesz krytykę innych i szybko wyciągasz z niej wnioski. Jesteś osobą pracowitą i zdyscyplinowaną, dzięki czemu zawsze starasz się osiągnąć swój cel.

Masz problemy z samooceną.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.