Bez kategorii,  Porady

Nigdy nie mów tych słów podczas kłótni z partnerem!

Nigdy nie mów tych słów podczas kłótni z partnerem!

Podczas kłótni zazwyczaj towarzyszą nam silne emocje i często dajemy się im ponieść.

To właśnie w takich sytuacjach wypowiadamy słowa, których możemy później żałować i mogą się one odbić na naszych relacja z partnerem.

Jakich słów nie powinniśmy mówić podczas kłótni? Zobacz!

 

„Nie obchodzi mnie to, co mówisz”

Wzajemna komunikacja i chęć wysłuchania siebie nawzajem to podstawa związku. Mówiąc te słowa dajemy sygnał, że nie liczymy się ze zdaniem partnera.

 

„Mój były …”

Żaden mężczyzna nie lubi, gdy jego partnerka porównuje go do byłego chłopaka. Jak Ty byś się czuła, gdyby on użył takich słów i porównał Cię do „swojej byłej”?

 

„Domyśl się”

To bardzo często padające słowa podczas kłótni. Jednak należy zaznaczyć, że one niczego nie wyjaśniają, a tylko pogarszają sytuację. Twój partner nadal nie będzie wiedział o co chodzi i lepiej zamiast używać tych słów warto szczerze powiedzieć co nam leży na sercu.

 

„Mam cie dosyć”

Po usłyszeniu takich słów podczas kłótni partner może stwierdzić, że faktycznie do siebie nie pasujecie i będzie chciał zakończyć ten związek.

 

„To koniec”

Tych słów naprawdę warto unikać. Mężczyzna może odebrać je jako Twoją ostateczną decyzję i po prostu odejść od Ciebie. Później przeprosiny mogą już nie wystarczyć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.